Otto & Mesi Catering Tallinnas

Palju enamat kui toitlustus

Põnevad toidud ja värsked maitsed! Muudame sündmused maitseelamusteks. Valikust leiad isuäratavad suupisted, pearoad ja magustoidud.

Koosta päring täna!

Nüüd veel info…

Saadetud!

Meie peakokk Daniel võtab teiega esimesel võimalusel ühendust!

Reviews

 • Otto & Mesi Catering on korduvalt meie koosolekud maitsvaks ja meeldejäävaks muutnud.

  Eagle Vision, müügijuht
 • Otto & Mesi Cateringi märksõnadeks on toidu viimse detailini läbimõeldud välimus ning hõrgutiste suussulavad maitsekoosluslused. Oleme alati kindlad, et koostöö on on alati parima kvaliteediga, kiire ning vastab ka kõige kõrgematele ootustele!

  Endover, turundusspetsialist
 • Tahtsin tänada eilse cateringi eest. Toidud nägid visuaalselt väga apetiitsed ja värsked välja ning maitsesid samuti hästi! Tänusõnad kvaliteetse teeninduse ja toidu eest.

  Estanc, büroojuht

Oleme oma maitsetes kindlad!

Kohe nii kindlad, et vähegi suurema tellimuse puhul pakub meie peakokk Daniel lisaks põnevale pakkumisele välja ka võimaluse eelnevalt ampsudega tutvuda. Meie teame, et sinu üritus on kindlates kätes – veendu selles soovi korral ka ise!

Daniel Rüütelmaa, Otto & Mesi Catering peakokk
Küsi pakkumist

Meie kliendid ja partnerid

Lähtume oma ettevõttes lihtsatest põhimõtetest:

 • Toit peab emotsiooni pakkuma

  Maitsev catering jääb meelde nii teile kui külalistele, oma menüüs austame nii ajatuid klassikuid kui ka eksootilisi äärmusi, et pakkuda põnevaid lahendusi igaks ürituseks.

 • Välimus, välimus, välimus

  Kaunis toit kohe kutsub haarama ja ilus amps leiab oma tee ka sotsiaalmeediasse. Samas ei ole me selle poolt, et välimus tuleb maitse arvelt. Ühele ei sobi kaaslaseks kaunis tüümian ja teine suupiste ei salli peterselli - leiame igaühele selle õige.

 • Vegan- ja taimetoit on olulised

  Vähe sellest, et hea tooraine ja tervislikuimad võimalused igast meie roast läbi käivad, on meil ka mitmeid toite, mis sobivad nii taimetoitlastele kui veganitele. Vastupidiselt levinud arusaamale, saab nii mõnigi meie maitsev taimne amps rekordilise kiirusega otsasaamise tõttu kuldmedali.

Põnev meeskond!

Otto & Mesi catering tegeleb cateringi pakkumisega ja õhtusöökide ning koolituste korraldamisega oma testiköögis Tallinnas.

Meie ettevõtte taga seisab neli tegelast, kellest üks – Daniel, meie peakokk, töötab igapäevaselt koos abilistega köögis ja kolm tükki, kes oma aega Otto & Mesi, raamatupidamise, disainiagentuuri ja sotsiaalmeedia haldamise vahel oskuslikult žongleerivad. Oleme ise ettevõtjad ja teame, kui tähtsad on usaldus ja hea tulemus ning millist väärtust omab pikaaegne kliendisuhe.

Tänaseks oleme toitlustanud tuhandeid külalisi, saatnud välja sadu jõulupakke ja teinud erilahendusi, mis jäävad pikaks ajaks meelde.

Küsi pakkumist