Meist

Keegi meist ei ole paberitega kokk, kuid kirge toidutegemise vastu on meil virnade viisi.

Kõik sai alguse sellest, kui Otto esimest korda “toiduga mängis” ja maitsestamise ajal mõne vimka viskas. Korral, kui Kristjan (edaspidi Mesi) tundis, et söögitegemine ülikooli ajal on eluks vajalik ja hiljem sellesse ära armus. Või hoopis päeval, mil Daniel mõistis, et suurem osa vabast ajast möödub köögis.

Meeletu arv töötunde, uuesti katsetatud retsepte ja tuhandeid toidupilte tagasi oli tegu vaid mõttega. Teadsime alati, et toit peaks leidma meie elus suurema väljundi, kui lihtsalt kõhutäide ja siin ta nüüd lõpuks on. Võtad sa täna siis noa esimest korda kätte või oled terariistadega juba sinapeal, põnevust leiad meie lehelt kindlasti.

Lisaks lehele oleme ehitanud ka testköögi, kus laseme igapäevaselt loovusel lennata. Meie retseptide hulgast leiad kõike klassikutest molekulaargastronoomiani välja. Ühes saame me kindlad olla – kõik, mis siia lehele üles jõuab, on hoolega testitud ja läbinud Otto & Mesi  tuleproovi.

 

Meie tiim

Otto

Otto vastutab lehe kasutuskogemuse, üldise välimuse ja isuäratavate toidupiltide eest. Tema loovad ideed retseptide ja hea silm serveermise juures aitavad meeldejäävaid elamusi pakkuda.

Mesi

Mesi suurimaks hobiks on kokandusvideote vaatamine, mis on talle igavese toiduhulluse külge pookinud. Kõrvaltvaatajale ebatavaliste tehnikate kasutamine, mis meie retsepte ilmestavad, on meeskonnale ainult tugevuseks. Lisaks eelnevale vaatab Mesi, et äriliselt kõik korras oleks ja e-poe tootevalik täpselt paigas püsiks.

Daniel

Daniel on igapäevaselt köögis ja katsetab hommikust õhtuni, et iga retsept täiuslikult välja tuleks. Kui see tähendab ka kahekümne koogi küpsetamist, siis saab terve maja söönuks, aga Daniel alla ei anna. Tema põnevad ideed ja suurepärane organiseeritus on meie meeskonna asendamatu osa.

Karin

Kokkamine ja katsetamine on põnev, kuid sellest ei oleks palju kasu, kui see sotsiaalmeediasse ja lehele ei jõuaks. Karin vastutab suuresti meie turunduse ja koos Ottoga ka visuaalse meedia eest. Põnevate koostöömõtete korral on Karin õigeks inimeseks, kelle tähelepanu püüda.