Õhtusöögid ja koolitused

Tule ja saa osa õhtusöökidest, mis jäävad pikaks ajaks meelde. Meie personaalses avatud köögis näed, kuidas imeline toit sinu silme all valmib. Valikus on erinevaid õhtusööke,  varieerudes nii käikude arvu kui stiili poolest. Tutvu meie võimalustega allpool.

Soovid meie toitudega laua katta?

Uuri ka Otto & Mesi cateringi kohta
 • Otto & Mesi Testiköök

  Kogu meie ettevõtmiste süda on Otto & Mesi Testiköök, mis mahutab kuni 16 inimest. Meie avatud köök ja hubane interjöör muudavad selle koha omanäoliseks ja eriliseks paigaks, kus pidada pidu või nautida kõrgtasemel söögielamusi. Olles kõrval söögi valmimisel, saate uue vaatenurga õhtusöökidele. Meie kokad võõrustavad teid hea meelega nii laua taga kui ninapidi köögis - tahame jagada kokkamise emotsiooni kõigiga.

 • Erinevad õhtusöögid

  Meie juba valmis koostatud menüüdes on 4-, 7- ja 9-käigulised õhtusöögid, kust leiate põnevaid üllatusi, klassikalisi maitsekombinatsioone ja huvitavaid sobitusi. Kõiki õhtusööke on võimalik kohandada vastavalt sööjate eelistustele, allergiatele ja hinnasoovile. Meie õhtusöögid sobivad ideaalselt meeskonna tugevdamiseks, sünnipäevade pidamiseks või sõpradega gastronoomiliste saavutuste nautimiseks.

 • Koolitused

  Tule ja veendu, et igaüks võib osata maitsvaid roogasid valmistada. Meie peakoka valvsa pilgu ja sõbralike õpetussõnade saatel valmivad toidud, mida pidasid võimalikuks saada vaid professionaalsest restoraniköögist, ent tegelikult saad kõige seda ka meilt õppida ning hiljem kodus ka ise katsetada. Meie koolitused on õhtud täis põnevaid nippe, hädavajalikke algteadmisi ning hiljem ka nautimist. Seega kui soovid õppida professionaalse koka kombel hakkima, kokku segama imemaitsvaid kastmeid, üllatama oma sõpru keelt alla viivate magustoitudega või hoopis küpsetada liha nagu tõeline grillmeister, siis oled sattunud just õigesse kohta.

 • Parfümeeritud õhtusöök

  Saa osa meie parfümeeritud õhtusöökide sarjast, kus põnevad maitsed saavad uue hingamise koossobitamisel maailma tipp-parfüümidega Créme de la Créme lõhnapoest. Üritusel tutvustab lõhnu Eesti esiparfümeer Kai Laidla, kelle nina koostöös meie kokkade osavate maitsemeeltega on kokku pannud ennenägematu kontseptsiooni ja harmoonia.

Küsi pakkumist