Ruumide rent ja teenused

Otto & Mesi Testikööki on võimalik rentida erinevatel eesmärkidel alates retseptide katsetamisest ja presenteerimisest kuni videoklippide või toidufotode tootmise jaoks. Omame head valikut erinevaid nõusid, taustasid ja muid rekvisiite ning kööki on võimalik rentida ka koos abistava peakoka Danieliga, kes võib kogu kokkamisvaeva rõõmuga enda peale võtta. Samuti aitame kliente ka tooraine tellimisega, seega videomeeskonnal on tarvis vaid kaameratega kohale tulla ja võtted võivad alata.

Soovid tulla meeldejäävale õhtusöögile?

Uuri Otto & Mesi õhtusöökide kohta
  • Hästi varustatud köök

    Otto & Mesi Testiköögis valmivad imelised õhtusöögid, põnevad cateringi road ning retseptid meie kodulehele. Meie köögis on hulgaliselt professionaalset tehnikat ja varustust, et ka keerulisemad retseptid saaksid valmistatud.

  • Retseptide tootmine ja toitude tellimustööd

    Aitame teil luua oma vastvalmivale kohvikule või restoranile menüü. Tihtipeale lükatakse restorani avamist edasi, sest ei ole kohta, kus retsepte toota või katsetada. Oleme hea meelega abiks menüü loomisel - oskame arvestada efektiivsuse ja kulude kontrolli all hoidmisega seejuures maitsetelt kompromisse tegemata. Meilt saate abi ka erinevate toitude valmistamisel, olgu selleks kastmete seeria lihapoele või igapäevaselt värsked saiakesed kohvikule.

  • Ruumide rent

    Rendime oma ruume välja erinevatel eesmärkidel. Meie ruumid sobivad videoklippide valmistamiseks, toidufotode tegemiseks ja ürituste korralduseks. Meie Testikööki on võimalik rentida ka peakokaga, kes aitab toidud teie eest valmis teha, et ise saaksite keskenduda oma ülesandele. Meie varustuse hulka kuulub ka hulgaliselt erinevaid nõusid ja aksessuaare, et toitude välimus oleks eriline ja silmapaistev. Oleme võõrustanud erinevaid kokakandidaate, kes soovivad presenteerida restorani juhtkonnale oma toite, aidanud filmida reklaamklippe ning tootnud reklaamfotosid erinevatele klientidele.

Küsi pakkumist